پنج شنبه, ۰۴ مرداد, ۱۴۰۳

استقبال قابل توجه رسانه‌های جنوب شرق آسیا از رود شو گردشگری ایران

0 انتشار:
صدای میراث‌؛ برگزاری رویداد معرفی ظرفیت‌های گردشگری جمهوری اسلامی یا Road Show در سه کشور جنوب شرق آسیا شامل ویتنام، مالزی و اندونزی با حجم قابل‌توجه انعکاس در رسانه‌های تخصصی و فضای مجازی کشورهای مربوطه همراه بوده است.
به گزارش روابط‌عمومی معاونت گردشگری، نظر به لغو روادید یکطرفه جمهوری اسلامی ایران با ۲۸ کشور جهان، معاونت گردشگری اقدام به انجام فعالیت‌های تکمیلی از جمله برگزاری رود شو یا رویداد معرفی ظرفیت‌های گردشگری خود در میان کشورهای هدف کرده است. به همین منظور علی‌اصغر شالبافیان معاون گردشگری کشور به همراه هیات همراه شامل مسلم شجاعی مدیرکل بازاریابی و تبلیغات وزارت و فعالین بخش خصوصی این حوزه به جنوب شرق آسیا سفر کردند تا با برگزاری رود شو در کشورهای ویتنام، مالزی و اندونزی نسبت به معرفی توانمندی‌های صنعت گردشگری کشورمان اقدام کنند، در همین راستا رودشو یا رویداد معرفی ظرفیت های گردشگری کشورمان در رسانه‌های تخصصی و فضای مجازی کشورهای مقصد با استقبال قابل توجهی همراه شد.
هر یک از رسانه‌های مربوطه ضمن انعکاس رودشو و توانمندی‌های کشورمان در حوزه گردشگری، با مسئولین دولتی و خصوصی حاضر در هیات ایرانی به گفتگوهای اختصاصی پرداختند و نسبت به آگاهی از ظرفیت‌های ایران واقعی جدا از تبلیغات منفی و سیاه‌نمایی‌های موجود ابراز رضایت کردند.
تاکید بر توسعه روابط دوسویه گردشگری با کشورهای ویتنام، مالزی و اندونزی به صورت شاخص تیتر اول اغب رسانه‌های تخصصی مربوطه بود و بر تقویت اموری از جمله تعریف خطوط پروازی مستقیم و نیز استمرار در برگزاری برنامه‌های فرهنگی جهت شناخت هر چه بیشتر کشورها از یکدیگر تاکید شده بود.
print

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید