شنبه, ۱۲ اسفند, ۱۴۰۲

تور اپراتورهای روس به ایران آمدند/هدف؛ جذب گردشگران روس و تسهیل روابط گردشگری است

0 انتشار:

صدای میراث: اولین تور آشناسازی از کشور روسیه در سال ۱۴۰۱ با هدف معرفی ظرفیت‌های گردشگری کشورمان در دوران پسا کرونا در حال برگزاری است.

به‌گزارش وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌‌دستی، برگزاری تورهای آشناسازی از کشورهای بازار هدف جزو برنامه‌های اصلی دفتر بازاریابی و توسعه گردشگری خارجی است تا متناسب با موضوعات مختلف فرصت بازدید و آشنایی با ظرفیت‌های گردشگری کشور فراهم شود.

براساس این خبر، در راستای تحقق این ماموریت و با رویکرد شروع مجدد گردشگری در دوران پساکرونا تور آشناسازی ویژه گروه ۱۵ نفره فعالان گردشگری روسیه شامل توراپراتورها و مدیران دفاتر خدمات مسافرتی تدارک دیده شده است.

فعالان گردشگری روس از روز سه‌شنبه ۱۷ خردادماه وارد کشور شده‌اند و تا روز شنبه ۲۱ ماه جاری از استان‌های تهران، اصفهان و فارس بازدید می‌کنند.

طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته این گروه ضمن بازدید از جاذبه‌ها و ظرفیت‌های میراثی، تاریخی، گردشگری و تفریحی کشورمان اقدام به تعریف تورهای تخصصی مرتبط و نیز تسهیل روابط گردشگری دو کشور خواهند کرد.
توراپراتورهای روسی در روز اول ورود به کشورمان از برخی از آثار و جاذبه‌های تاریخی و مدرن پایتخت بازدید داشته‌اند.

سفر به استان‌های فارس و اصفهان برای بازدید از آثار تاریخی نظیر ارگ کریمخانی، بازار وکیل، باغ ارم، مسجد نصیر‌الملک، مقبره احمد بن موسی شاهچراغ، پاسارگاد و بناهایی همچون مسجد شیخ لطف‌الله، عالی‌قاپو، کلیسای وانک، سی و سه پل در برنامه‌های تور آشناسازی فعالان گردشگری کشور روسیه قرار دارد.

print

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید