پنج شنبه, ۰۴ مرداد, ۱۴۰۳

مدیرکل دفتر ثبت آثار تاریخی کشور تغییر می‌کند/علیرضا ایزدی مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان جایگزین مصطفی پورعلی می‌شود

1 انتشار:

صدای میراث: فصل تغییر در زیرمجموعه معاونت میراث فرهنگی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آغاز شده و قرار است بزودی مدیران دفاتر زیرمجموعه معاونت میراث فرهنگی کشور تغیر کنند.

عزت‌الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کشور که پایان هفته را در اصفهان گذراند تنها به بازدید از جاذبه‌های تاریخی این شهر مشغول نبود که مذاکره برای تحویل دفتر ثبت آثار تاریخی کشور را با علیرضا ایزدی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان برای برعهده گرفتن مسئولیت جدید در وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستیا در دستور کار خود قرار داد.

پیگیری صدای میراث از وزارت میراث‌فرهنگی مشخص کرد که حضور علیرضا ایزدی در ارگ آزادی تهران برای عهده‌دار شدن سمت مدیرکل دفتر ثبت آثار تاریخی به جای مصطفی پورعلی مدیرکل فعلی این دفتر تا لحظه تنظیم و انتشار این خبر قطعی شده و ایزدی بزودی از مدیران علی دارابی خواهد شد.

مصطفی پورعلی، پیش از انتساب به سمت مدیرکل دفتر ثبت آثار تاریخی کشور، مدیر پایگاه میراث‌فرهنگی ماسوله بود و براساس اطلاع صدای میراث، او پس از جایگزینی با علیرضا ایزدی به دانشگاه خواهد رفت و به عنوان مدرس دانشگاه به فعالیت‌های آموزشی و علمی خود ادامه خواهد داد.

علرضا ایزدی، مدیرکل فعلی میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان، پیشتر مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خوزستان و پیش از آن نیز ریی دفتر حوزه وزارتی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی بود. ایزدی در کارنامه خود مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان همدان را نیز دارد و حالا قرار است پس از حضور در سه استان تاریخی کشور و تجربه یک دوره حضور در دفتر وزیر میراث‌فرهنگی، با تصمیم عزت‌الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کشور در دولت سیزدهم، مدیرکل دفتر ثبت آثار تاریخی در زیرمجموعه معاونت میراث‌فرهنگی کشور شود.

print

Discussion۱ دیدگاه

  1. اینکه انقدر اصفهان رو دوست داره بگذارید بمونه پیشتون. همش هم تو رفت و آمده. خوب یه دفعه می میره ها. ما نخواستیمش

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید