پیام تسلیت فعالان گردشگری به مناسبت شهادت سردار قاسم سلیمانی ادامه دارد

0 انتشار:

صدای میراث: انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

در پیام تسلیت این انجمن آمده است: «شهادت هنر مردان خداست و شهید عالی‌مقام حاج قاسم سلیمانی به راستی مرد خدا بود. ۴ دهه مجاهدت مردانه شهید سلیمانی در راه پاسداری از خاک ایران و سرافرازی اسلام و سال‌ها آرزوی او برای شهادت در راه خدا، ایشان را سرانجام در کنار دیگر برادران شهیدش قرار داد. سردار شهید قاسم سلیمانی مرد میدان جهاد و مبارزه و مجاهد خستگی ناپذیر جبهه‌های جنگ بود. بی‌شک شهادت پاداش مجاهدت او در راه اسلام و ایران است.»

انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران افزوده است: «‎انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران به نمایندگی از فعالان در این صنعت ضمن محکوم کردن جنایت فراموش نشدنی آمریکا در به شهادت رساندن شهید والا مقام سردار قاسم سلیمانی، این واقعه را به مقام معظم رهبری، خانواده محترم شهید سلیمانی و ملت بزرگ ایران تسلیت می‌گوید.»

دیروز نیز علی اصغر مونسان، وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی و هیأت همراه در پیام تسلیت خود اعلام کرد: «جهان تشیع و ایران اسلامی سردار بزرگ و ظلم‌ستیز، مدافع حریم و حرم، مجاهد نستوه و خدمتگزار محبوب ایرانیان را از دست داد. سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده بی‌مثال نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از عمری مجاهدت و افتخارآفرینی در راه دفاع از کیان اسلام و مبارزه با دشمنان دین و قرآن به افتخار شهادت نایل شد. بزرگ‌مردی که به تعبیر مقام معظم رهبری شهید زنده بود و از این پس در قلب تمام ایرانیان زنده و جاوید خواهد ماند. بی‌تردید او سردار محبوب دل‌های ایرانیان و به‌ویژه مظلومان بود، نماد خدمت بود و خواهد ماند، شهادتش نیز به ملت سرافزار و قهرمان ایران نیرویی مضاعف در تقابل با استکبار جهانی به‌ویژه آمریکای تروریست خواهد بخشید.»

جامعه هتلداران ایران نیز با صدور پیامی، شهادت سردار قاسم سلیمانی را تسلیت گفت. در این پیام آمده است: «جامعه هتلداران ایران به نمایندگی از تمامی دست‌اندرکاران صنعت هتلداری کشور، شهادت این بزرگ مرد را به پیشگاه حضرت بقیه‌الله‌ ارواحنا فداه و نایب بر حقش حضرت آیت‌الله‌ العظمی خامنه‌ای تبریک و تسلیت عرض می‌کند. عمر پر برکت ایشان همواره در احقاق حقوق مظلومان منطقه و پیروی از مکتب امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری صرف شد. دشمنان اسلام بدانند که میلیون‌ها سرباز انقلابی مسلمان راه ایشان را ادامه خواهند داد. در این راستا تمامی هتل‌های کشور ضمن محکوم کردن این اقدام آمریکای جهانخوار و ضمن همدردی با ملت مسلمان ایران به‌نحوی برنامه‌ریزی خواهند کرد که در برنامه‌ها و مراسمشان این ایام نیز مدنظر قرار گیرد.»

علاوه بر این پیام‌ها، مدیران کل استانی ادارات میراث‌فرهنگی و انجمن‌های استانی اصناف گردشگری در کشور با انتشار پیام‌های جداگانه شهادت سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه را که بامداد جمعه در نزدیکی فرودگاه بغداد هدف حمله تروریستی پهباد آمریکایی قرار گرفت، تسلیت گفتند. در آن حمله علاوه بر سردار قاسم سلیمانی، فرمانده حشدالشعبی عراق و برخی اعضای  حزب‌الله لبنان به شهادت رسیدند.

print

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید