دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت, ۱۴۰۳

ارتباط با ما

سایت خبری – تحلیلی «صدای میراث» فعالیت خود را از دوم خردادماه سال ۱۳۹۷ آغاز کرد.

سایت «صدای میراث» تلاش دارد با پرداختن به خبرهای حوزه میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، جهت آگاهی‌رسانی حرفه‌ای به مخاطبان و علاقمندان به میراث‌فرهنگی ایران زمین، دست‌ساخته‌های بومی سرزمین و دوستداران سفر و گردشگری اقدام کند.

سایت خبری – تحلیلی «صدای میراث» همچنین با در نظر داشتن این موضوع که توجه به محیط‌ زیست ایران و حفاظت از منابع‌طبیعی کشور اهمیت زیادی در ترویج گردشگری مسئولانه دارد و از آنجا که محیط زیست به عنوان میراث طبیعی بی‌بدیل نقشی جدایی‌ناپذیر با صنعت گردشگری دارد، انتشار خبرها و گزارش‌های مرتبط با این حوزه را در دستور کار قرار داده است.

بخش فرهنگ و هنر نیز با این رویکرد که ریشه‌‌ای عمیق و تاریخی در تمدن سرزمین‌مان ایران دارد، در این وبسایت گنجانده شده است.

تلاش برای حفاظت بهتر و بیشتر از میراث ملموس و ناملموس و طبیعی کشور و معرفی آثار و توضیح ارزش‌های تاریخی آن‌ها و ترویج بهره‌گیری از هنرهای بومی و سنتی ایران، مرامنامه حرفه‌ای سایت خبری – تحلیلی «صدای میراث» است.

بی‌تردید تمامی صفحات این رسانه خبری و تحلیلی، متعلق به پژوهشگران، کارشناسان، صاحبنظران، هنرمندان، تشکل‌های مدنی هر سه حوزه، خبرنگاران و روزنامه‌نگاران تلاشگر و آگاه در حفظ تاریخ و زیست‌بوم این سرزمین است.

مخاطبان و علاقمندان به انتشار مطالب خبری، تحلیلی، پژوهشی و علمی می‌توانند آثار خود را برای انتشار در سایت خبری – تحلیلی «صدای میراث» به آدرس ایمیل این رسانه ارسال و به منظور اطلاع بیشتر به صفحات ایجاد شده در شبکه‌های اجتماعی مراجعه کنند.

تلگرام: sedayemiras@

ایمیل : sedayemiras@gmail.com

 

[contact-form-7 id=”5″ title=”Contact form 1″]