دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت, ۱۴۰۳

برگزاری هفته فرهنگی سیستان و بلوچستان در تهران

0 انتشار:

مدیرکل بازاریابی و تبلیغات گردشگری گفت: هفته فرهنگی استان سیستان و بلوچستان  از فردا، ۳ شهریورماه در تهران آغاز می‌شود.

 

به گزارش روابط‌عمومی معاونت گردشگری، محمد‌ابراهیم لاریجانی با بیان این خبر گفت: در راستای اجرای سیاست‌های سازمان مبنی بر توزیع سفر در کشور و حمایت از استان‌های پرظرفیت ولی کمترشناخته شده، این بار در تهران هفته فرهنگی استان سیستانو بلوچستان، در دو بخش جداگانه از تاریخ ۳ لغایت ۸ شهریور ماه برگزار می‌شود.

وی افزود:  بخش اول هفته فرهنگی، از تاریخ ۳ لغایت ۶ شهریورماه از ساعت ۳۰/۱۸ الی ۳۰/۲۱ در محل “خانه هنرمندان” و بخش دوم آن از تاریخ ۶ لغایت ۸ شهریورماه در محل “مجموعه فرهنگی، ورزشی توچال” از ساعت ۱۰ الی ۲۲ برگزار می‌شود.

لاریجانی خاطرنشان کرد: در برنامه‌های پیش رو، ظرفیت‌های گردشگری استان سیستان و بلوچستان با هدف ایجاد انگیزه سفر گردشگران به این منطقه صورت می‌پذیرد.

لازم به ذکر است اجرای موسیقی و مراسم‌های آیینی، ارائه بسته‌های تبلیغات گردشگری و نیز عرضه صنایع دستی بخش اصلی برنامه های هفته های فرهنگی پیش رو به شمار می‌آید.

به گفته مدیرکل بازاریابی و تبلیغات گردشگری همزمان با این رویداد جلسه با آژانس‌داران و تورگردانان تهرانی که در حوزه تورهای داخلی فعالیت می‌کنند برای معرفی استان و بررسی چگونگی تعریف تور و ایجاد موج سفر به استان و بلوچستان در دستور کار قرار دارد.

print

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید