دوشنبه, ۰۷ خرداد, ۱۴۰۳

۳ میلیون امضاء برای محکومیت تهدید ترامپ/کمپین مقابله با تهدید آثار تاریخی ایران در حال جمع‌آوری امضاء/بیانیه محکومیت تهدید ترامپ به دبیرکل سازمان ملل ارسال می‌شود

5 انتشار:

صدای میراث: کمپین ۳ میلیون امضاء با هدف محکوم کردن تهدید ترامپ برای هدف قرار دادن اماکن فرهنگی ایران تشکیل و در حال جمع‌آوری رای برای ارسال به دبیرکل سازمان ملل متحد است.

طراحان کمپین جمع‌آوری ۳ میلیون امضاء برای محکوم کردن تهدید ترامپ در حمله به اماکن فرهنگی ایران از سوی سازمان ملل متحد در بیانیه خود از مردم ایران و جهان خواسته‌اند «با توجه به موضوع تهدید آثار و اماکن فرهنگی ایران توسط ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا فارغ از هرگونه جهت‌گیری سیاسی، ملی و اعتقادی، در جمع‌‌آوری امضاء برای محکومیت تهدید ترامپ در حمله به اماکن فرهنگی ایران برای ارسال به دبیرکل سازمان ملل متحد اقدام کنند.

در بیانیه این کمپین آمده است: « دبیر کل محترم سازمان ملل متحد، با امضاء این بیانیه اعلام می‌نماییم که تهدید رییس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا در حمله به مراکز فرهنگی و تاریخی ایران، ارتباطی به اختلافات و اهداف سیاسی ندارد. میراث تاریخی و فرهنگی تمدن ایران، متعلق به تمدن بشری و همه انسان‌های گذشته، امروز و آینده جهان است و هرگونه آسیب به میراث بشر در هر نقطه جهان و توسط هر شخصی برابر است با جنایت علیه فرهنگ و تمدن انسانی.»

برای امضای بیانیه خطاب به دبیرکل سازمان ملل متحد و جمع‌آوری امضاء در محکومیت حمله به اماکن فرهنگی ایران کلیک کنید.

گفتنی است تا لحظه ارسال این گزارش، ۲۸۰۸ امضاء کننده اقدام به امضای بیانیه خطاب به دبیرکل سازمان ملل متحد کرده‌اند.

print

Discussion۵ دیدگاه

 1. ما ایرانیها از جنگ هراس نداریم
  هراس ما از تخریب آثار تاریخی و تمدن برجای مانده از فرهنگ غنی چند هزار ساله است…
  We Iranians are not afraid of war
  Our fear is the destruction of monuments and civilization left over from the rich thousands of years of civilization …

 2. admin

  درود بر شما مخاطب گرامی

  در انتهای مطلب کلمه کلیک که به رنگ قرمز مشخص شده است شما را به صفحه بیانیه راهنمایی می‌کند.

  سپاس
  صدای میراث

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید